Op 26 mei a.s. wordt het nieuwe hoofdbestuur gekozen.
De locatie is Landgoed De Reehorst,  Cultuur- en Congrescentrum Antropia, https://www.antropia.nl/Leden kunnen zich hiervoor aanmelden via het emailadres Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken., met vermelding van het ledennummer of het adres.

Voor het voorbereiden van een voordracht werd een selectiecommissie ingesteld. Deze commissie bestond uit Chris Veeze (voorzitter commissie en toenmalig voorzitter 50PLUS afdeling Drenthe), Maurice Koopman en Hylke ten Cate (aftredende bestuursleden) en Henk Krol (adviseur namens de fracties).

Hier vindt u een volledig overzicht van alle kandidaten voor de bestuursverkiezingen op 26 mei 2018. Er zal regelmatig een update plaatsvinden.
Enkele kandidaten die door de selectiecommissie zijn voorgedragen hebben bovendien voldoende ondersteuningen overgelegd.

Voorzitter:
Voorgesteld door selectiecommissie
Geert Dales (Hoofddorp), bovendien gesteund door voldoende ondersteuningsverklaringen [klik hier voor de presentatie]
Jan Zoetelief (Bemmel), heeft zich teruggetrokken
Aangedragen door voldoende ondersteuningen
Alfons Leerkes (Wilnis) [klik hier voor de presentatie]
Nico de Vos (Den Helder), heeft zich teruggetrokken

Secretaris:
Voorgesteld door selectiecommissie
Harry Claassen (Den Haag) [klik hier voor de presentatie]

Penningmeester:
Voorgesteld door selectiecommissie
Hans Cornet (Hillegom), heeft zich teruggetrokken
Aangedragen door voldoende ondersteuningen
Gerard van Hooft (Heusden) [klik hier voor presentatie]

Bestuursleden*:
Voorgesteld door selectiecommissie
Paul Le Coultre (Leiden) [ziet af van de mogelijkheid om zich te presenteren]
Erik Ekker (Bussum), heeft zich teruggetrokken
Natascha Kroonstuiver (Venlo), heeft zich teruggetrokken
Ron Opstelten (Tegelen), heeft zich teruggetrokken
Nico van Scheijndel (Rotterdam) [klik hier voor presentatie]
Wilma Schrover (Den Bosch), heeft zich teruggetrokken
Harry Siepel (Emmen) [klik hier voor presentatie]*
Chris Spooren (Son en Breugel) [klik hier voor presentatie]
Aangedragen door voldoende ondersteuningen
Helena Bosch (Amersfoort) [klik hier voor presentatie]
Sjanie Donker (Apeldoorn)
Bert Kannegieter (Bingelrade) [klik hier voor presentatie]
Marc van Rooij (Almere) [klik hier voor presentatie]
Frans Rose (Laren) [presentatie volgt]
Henk Jan Verboom (Oudorp) [klik hier voor presentatie]

* als gevolg van HR artikel 2.4.8 is de heer Harry Siepel (regio Noord) tot lid van het Hoofdbestuur gekozen.


Laatste update: 24 mei 2018


Wilt u op de hoogte blijven?

Close

Like ons dan op Facebook!